Відділ продажу:

032 244-30-80

Тех підтримка:

032 264-74-89

УКР   РУС

Львів Телеком
надійний зв`язок
в любому місці

Послуги

Головна / Охоронна сигналізація / ІнтТел /

ІнтТел-Вхх/хх

intppkp

Приилади приймально-контрольні охоронно-пожежні (ППКОП) "ІнтТел-Вхх/хх" призначені для приймання повідомлень від охоронних та пожежних сповіщувачив, обробки та передачи сигналів охорнонно-пожежної сигналізації в заданому вигляді (протоколі) на пульт пожежного спостереження.
      ППКОП забезпечує автоматичну тактику охорони об"єкту (або декількох обктів) в складі систем  охранно
ї сигнализації „Селена”, „Інтеграл”, „Каштан”,  ручну тактику охорони  в складі систем центрального спостереження «Нева-10/10М», «Центр-М», «Центр-КМ», «Атлас-1», «Атлас-3», «Атлас-6», а також працюють в автономному режимі.
      ППКОП складаються з  приладу базового (робота в автономному режимі), пристроїв зв'язку об'єктових  (для зв'язку з  пультом), пристроїв санкціонованного доступу та інших пристроїв , необхідних для проекту охоронно-пожежної сигнализації.
      В залежності від кількості  шлейфів прилади базові "IнтТел-Бхх/х" виробляються з модифікаціями на 4, 8 або 16 охоронних шлейфів.
      В залежності від протоколу зв'язку з пультом прилади базові "IнтТел-Бхх/х" виробляються з модифікаціями "IнтТел-Бхх/О" (для протоколов „Интеграл-О”,
„Каштан”, "Атлас-6", "Атлас-3") и  "IнтТел-Бхх/С" (для протоколів "Селена”,  "Атлас-3").