Відділ продажу:

032 244-30-80

Тех підтримка:

032 264-74-89

УКР   РУС

Львів Телеком
надійний зв`язок
в любому місці

Послуги

Монтаж локальних мереж

Виробнича фірма "Львів- Телеком" виконує монтаж ЛМ у кілька етапів.

1. Етап проектування мережі.
Складання технічного завдання на базі вимог Замовника та планів будинків.
Замовник передає вимоги й інші вихідні дані для проектування мережі. Бажана наявність планів будинків, у яких буде розміщатися кабельна система з нанесеним на них розташуванням робочих місць.

2. Обстеження об'єкта фахівцями фірми.
Технічний фахівець нашої компанії, виїжджає та оглядає особливості даного об'єкту.

3. Створення попереднього технічного проекту та складання кошторису на обладнання і роботи.
На підставі технічного завдання та аналізу об'єкта формується технічний проект, на основі якого складаються кошториси обладнання і робіт з прокладки локальної мережі. Так само на підставі вибраного обладнання і його виробника розраховується вартість матеріалів. Співробітники Левів- Телекому можуть запропонувати Вам обладнання з найкращим співвідношенням ціна/якість.

4. На основі технічного проекту створюється робочий проект. У ньому найбільше точно відбиті всі особливості виконання обраного проекту.

5. Монтаж кабельних трас.
Монтаж схованої проводки, монтаж коробів на стіни легких, і важких матеріалів, монтаж каналів, монтаж металевих і дротових лотків над підвісними стелями, монтаж підвісних ліній усередині і поза приміщеннями, свердління отворів у стінах, монтаж кабельних шахт у міжповерхових перекриттях, монтаж у гофрованих та пластикових трубах, монтаж трас за гіпсокартоном.

6. Прокладка кабелю.
Трасування кабелю (розмотування, нарізка, розтяжка), маркування, жгутування, прокладка кабелю по всіх вищевказаних кабельних трасах витої пари, телефонного, оптичного та силового.

7. Монтаж розеток робочої зони.
Монтаж і підключення розеток, що вбудовуються, у пластикові кабельні канали, монтаж зовнішніх і внутрішніх розеток на стіни як з легких так і з важких матеріалів (цегла, бетон), монтаж стійок і монтаж розеток, люків у підлогу.

8. Монтаж комутаційних шаф і серверних кімнат.
Комплексний монтаж серверних кімнат, складання та монтаж настінних і шаф які встановлюються на підлогу, монтаж крос блоків і патч-панелей, органайзерів і кабельних жолобів, монтаж і налаштування будь-якого активного і пасивного обладнання, серверів і систем безперебійного живлення, комутація вузлів СКМ і маркування.

9. Тестування і сертифікація.
Тестування на категорію 5е і 6, паспортизація мереж на основі витої пари і оптичного кабелю, сертифікація СКM і надання гарантії від 5 до 25лет.